• DARY

•  Niekoľko darov, ktoré môžeme rozdávať každý deň

Žiaci 8.B triedy na hodine SJL - Čítanie vyrobili plagát s darmi, ktoré môžeme rozdávať stále.

• DEŇ ZEME

• Do fotogalérie bol pridaný nový album DEŇ ZEME.

V piatok 22. apríla si svet pripomína Deň Zeme. Ekologicky motivovaný sviatok upozorňuje ľudí na vplyv ničenia životného prostredia a podnecuje k diskusii o možných riešeniach ako zabrániť znečisteniu. Je to príležitosť upriamiť pozornosť detí na našu planétu, prírodu a životné prostredie a ich ochranu. O to sme sa snažili aj my, s našimi žiakmi na I. stupni. Náš deň sa začal krátkymi enviromentálnymi filmami o tom, čo našej Zemi ubližuje a ako jej pomôcť. V tvorivých dielňach si žiaci 1. ročníka vyrobili čelenky, žiaci 2. ročníka si v krátkom kvíze overili vedomosti o našej planéte, žiaci 3.-4. ročníka vyrobili krásne pozdravy venované našej Zemi. Nakoniec sme si skrášlili okolie našej školy, vyčistili skalku, dosadili kvetinky, pozametali, vyhrabali trávu a cestu do našej školy si naši žiaci vyzdobili kresbami.

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Zápis do 1. ročníka.

V dňoch 11.4.-12.4. 2022 prebiehal na našej škole slávnostný zápis do 1. ročníka. Žiaci 2. a 4. ročníka budúcich prváčikov v škole privítali pekným programom. Predškoláci sa zoznámili s priestormi školy, vyskúšali si sedenie v lavici, písanie na tabuľu, kreslili mamky, počítali trpaslíkov, poznávali geometrické útvary, písmenka a čísla, aby nám ukázali, čo už vedia. Za svoj výkon boli aj odmenení.

• Vznik tejto www stránky

• Stránka našej školy je konečne na internete. Nájdete tu množstvo rôznych funkcií a zaujímavostí. Zoznamy žiakov, tried, učiteľov, rozvrhy, aktuálne suplovania a množstvo iných údajov.